See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy P4 i P5 - pojazdy kolejowe (2026)
Beschreibung: Wykonanie naprawy P4 i P5 - pojazdy kolejowe (2026)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadania nr 1-5 i 8-11
Beschreibung: Zadanie nr 1 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. podbijarki torowej CSM 09-32 nr 2546, 2) Zadanie nr 2 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. podbijarki torowej CSM 09-32 nr 2552 3) Zadanie nr 3 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. podbijarki rozjazdowej Unimat 3S 08-275 nr 942 4) Zadanie nr 4 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. podbijarki toru MD 07-32 nr 1945 5) Zadanie nr 5 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. podbijarki rozjazdu PLM 07- 275 nr 621 6) Zadanie nr 8 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 kpl (7 wagonów) pociągu transportu odsiewek PTO 200 nr 48 7) Zadanie nr 9 - naprawa poziomu utrzymania P5 4 szt. koparek dwudrogowych Atlas 1604 nr 1827, nr 1863, nr 1917 i nr 1921 8) Zadanie nr 10 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. lokomotywy spalinowej 6Dh-1 nr 008 9) Zadanie nr 11 - naprawa poziomu utrzymania P4 2 szt. transporterów materiałów sypkich TMS-40.01 nr 05 i nr 06, oraz P4 1 szt. platformy roboczo gospodarczej PRG 44A nr 49 i P4 1 szt. przyczepy wózka motorowego PWM 15 nr 417
Interne Kennung: Zadania nr 1-5 i 8-11
Los: LOT-0002
Titel: Zadania nr 6-7
Beschreibung: Zadanie nr 6 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. uniwersalnej zgarniarki tłucznia USP 303 nr 461 Zadanie nr 7 - naprawa poziomu utrzymania P4 1 szt. zgarniarki tłucznia ZT - 250A nr 83
Interne Kennung: Zadania nr 6-7
Los: LOT-0003
Titel: Zadania nr 12-16
Beschreibung: Zadanie nr 12 - naprawa poziomu utrzymania P4 14 szt. wagonów mieszkalnych typu 23K i P4 6 szt. wagonów mieszkalnych typu 401Ka Zadanie nr 13 - naprawa poziomu utrzymania P4 9 szt. wagonu 412Za i P4 1 szt. wagonu 424Z Zadanie nr 14 - naprawa poziomu utrzymania P4 19 szt. wagonów 203Vb Zadanie nr 15 - naprawa poziomu utrzymania P4 9 szt. wagonów 443V Zadanie nr 16 - naprawa poziomu utrzymania P4 20 szt. wagonów 411Vb
Interne Kennung: Zadania nr 12-16