802326-2025 - Wettbewerb
Belgien – Kühl- und Lüftungseinrichtungen – Energiemodule voor 23 woningen gelegen te 9900 EEKLO en 9940 ERTVELDE
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelEnergiemodule voor 23 woningen gelegen te 9900 EEKLO en 9940 ERTVELDE
BeschreibungEnergiemodule voor 23 woningen gelegen te 9900 Eeklo en 9940 Ertvelde
Interne Kennung2025 - ENERGIEMODULE VOOR 23 WONINGEN
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42500000 Kühl- und Lüftungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
Titel2025 - ENERGIEMODULE VOOR 23 WONINGEN - 1
BeschreibungLevering van energiemodules voor 7 ééngezinswoningen gelegen te Galgenakker Fase 1 te Eeklo
Interne Kennung1
LosLOT-0002
Titel2025 - ENERGIEMODULE VOOR 23 WONINGEN - 2
BeschreibungLevering van energiemodules voor 4 ééngezinswoningen gelegen te Galgenakker Fase 6 te EEKLO
Interne Kennung2
LosLOT-0003
Titel2025 - ENERGIEMODULE VOOR 23 WONINGEN - 3
BeschreibungLevering van energiemodules voor 12 ééngezinswoningen gelegen te Boomwijk te ERTVELDE
Interne Kennung3