See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi serwisu i wsparcia technicznego dla systemów Ovation dla PGE GiEK S.A.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest świadczenie usługi serwisu i wsparcia technicznego dla systemów Ovation dla PGE GiEK S.A. Przedmiot Zamówienia został podzielony na trzy części: Część 1 - Serwis oraz wsparcie techniczne dla systemów Ovation dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Opole; Część 2 - Serwis oraz wsparcie techniczne dla systemów Ovation dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Rybnik; Część 3 - Serwis oraz wsparcie techniczne dla systemów Ovation dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Bełchatów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/02817/2024
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1: Oddział Elektrownia Opole
Beschreibung: Serwis oraz wsparcie techniczne dla systemów Ovation dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Opole
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/02817/2024 cz.1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Nie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2: Oddział Elektrownia Rybnik
Beschreibung: Serwis oraz wsparcie techniczne dla systemów Ovation dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Rybnik
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/02817/2024 cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3: Oddział Elektrownia Bełchatów
Beschreibung: Serwis oraz wsparcie techniczne dla systemów Ovation dla PGE GiEK Oddział Elektrownia Bełchatów.
Interne Kennung: POST/GEK/CSS/FZR-ELB/02817/2024 cz.3