2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fotovoltaická elektrárna ZŠ Kašava
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení fotovoltaické elektrárny na střeše základní a mateřské školy a tělocvičny. Na střechy bude umístěno celkem 184 ks panelů po 500 Wp s celkovým špičkovým výkonem 92 kWp. S realizací této fotovoltaické elektrárny je spojeno zhotovení technických místností v 1.PP základní školy (pavilon A) a tělocvičny (pavilon C). Doplnění veškerých technologii spojených s chodem fotovoltaické elektrárny a zároveň požární oddělení těchto místností a zajištění případné výměny vzduchu. V rozmezí základní školy (pavilon A) bude vyměněna stávající střešní krytina za falcovou plechovou krytinu. Bude realizována výměna klempířských prvků střechy (žlaby, svody). Na střechu budou umístěny trubkové sněhové zábrany. Na střeše základní školky (pavilon A) budou odstraněna dvě komínová tělesa. Technická místnost v tělocvičně v 1.PP bude umístěna ve stávající místnosti, kde se nyní nachází dřevěné schodiště. To bude demontováno a do prostoru bude zhotovená stropní konstrukce. Nad technickou místností v 1.NP bude nově umístěna komora na úklid. Dílo je členěno následovně: • SO 01.1 Výměna krytiny a stavební úpravy pro FVE • SO 01.2.1 Hromosvod tělocvična • SO 01.2.2 Hromosvod ZŠ+MŠ • SO 02 FVE • Ostatní a vedlejší náklady Požadavky na rozsah předmětu plnění jsou podrobně specifikovány v technických podkladech, které jsou přílohou zadávací dokumentace č. 1 – Projektová dokumentace, v soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr, který je přílohou zadávací dokumentace č. 2, a dále v obchodních podmínkách veřejné zakázky – Smlouvě o dílo, která tvoří přílohu zadávací dokumentace č. 3.
Interne Kennung: FVE Kašava
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otevřené řízení dle § 56 ZZVZ
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45000000 Bauarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45214200 Bauarbeiten für Schulgebäude
5. Los
Los: LOT-0001