See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarki, pielęgniarzy, położne i położnych w Bloku Operacyjnym
Beschreibung: udzielanie świadczeń zdrowotnych przez pielęgniarki, pielęgniarzy, położne i położnych w Bloku Operacyjnym Szpitala Uniwersyteckiego Nr 2 im. dr Jana Biziela w Bydgoszczy
Interne Kennung: 35/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141200 Dienstleistungen von Krankenpflegepersonal
5. Los
Los: LOT-0001