80254-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa urządzeń medycznych - 10 części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa urządzeń medycznych - 10 części
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych według opisu przedmiotu zamówienia, zgodnie z załącznikiem nr 3 SWZ w podziale na 10 części. 2. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać co najmniej wymagane cechy i parametry jakościowe opisane w załączniku nr 3 SWZ - określone jako parametry graniczne. Być fabrycznie nowy i gotowy do użytkowania zgodnie z przeznaczeniem bez dokonywania dodatkowych zakupów.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelUrządzenia medyczne
BeschreibungŁóżka do intensywnego nadzoru oraz intensywnej terapii - szt. 5
Optionen
Beschreibung der OptionenBrak opcji i wznowień
LosLOT-0002
BeschreibungMonitor rzutu serca – szt. 2
LosLOT-0003
BeschreibungDefibrylator - szt. 3
LosLOT-0004
BeschreibungAparat EKG – szt. 3
LosLOT-0005
BeschreibungWideolaryngoskop – szt. 3
LosLOT-0006
BeschreibungSkaner do naczyń krwionośnych – szt. 3
LosLOT-0007
BeschreibungHolter EKG oraz Holter ciśnieniowy – szt. 13
LosLOT-0008
BeschreibungAparat USG – szt. 1
LosLOT-0009
BeschreibungKoncentrator tlenu, aparaty do mierzenia ciśnienia, stetoskopy- 7 poz. asortymentowych
LosLOT-0010
BeschreibungWózki inwalidzkie, chodziki – 5 poz. asortymentowych