See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert na udzielanie świadczeń w następującym zakresie: Pakiet nr 1 Udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej i Praca w Poradni Chirurgii Urazowo Ortopedycznej.
Beschreibung: Przedmiotem postępowania konkursowego jest udzielanie całodobowych świadczeń zdrowotnych w Oddziale Chirurgii Urazowo Ortopedycznej i Praca w Poradni Chirurgii Urazowo Ortopedycznej. Szacunkowa minimalna liczba godzin objęta przedmiotem postępowania konkursowego objęta na okres od 01.12.2025 r do 30.11.2027 r wynosi 11 520, szacunkowa maksymalna liczba godzin wynosi 23 040. Szacunkowa ilość punktów do zrealizowania w okresie objętym postępowaniem konkursowym od 01.12.2025 r. do 30.11.2027 r. wynosi 530 000 punktów.
Interne Kennung: DSO.113.51.2025
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121200 Dienstleistungen von Fachärzten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85100000 Dienstleistungen des Gesundheitswesens, 85143000 Einsatz von Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001