802595-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von medizinischem Personal – Inhuur Personeel bij Uitbraken van Infectieziekten A (pandemische paraatheid) en Medisch Personeel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur Personeel bij Uitbraken van Infectieziekten A (pandemische paraatheid) en Medisch Personeel
BeschreibungDe GGD Flevoland organiseert een Europese aanbesteding. Doel van deze aanbesteding is het per perceel afsluiten van een raamovereenkomst voor tijdelijk personeel (uitzendkrachten). Aanbestedende dienst wenst met deze aanbesteding per perceel de economisch meest voordelige inschrijving(en) op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding te contracteren. Voor de omvang van deze opdracht is geen geraamde waarde beschikbaar. De spend van 2019 t/m 2024 is opgenomen in het aanbestedingsdocument. Dit dient als indicatie.
Interne Kennung2025/0095
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensDe GGD Flevoland organiseert een Europese aanbesteding. Doel van deze aanbesteding is het per perceel afsluiten van een raamovereenkomst voor tijdelijk personeel (uitzendkrachten). Aanbestedende dienst wenst met deze aanbesteding per perceel de economisch meest voordelige inschrijving(en) op basis van de beste prijs-kwaliteitsverhouding te contracteren.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79624000 Überlassung von Pflegepersonal, 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0001
TitelInhuur personeel bij uitbraken van infectieziekten (pandemische paraatheid)
BeschreibungHet contracteren van maximaal 7 (zeven) Opdrachtnemers die (gezamenlijk) de capaciteit en organisatie hebben om telkens tijdig geschikt tijdelijk personeel aan de GGD Flevoland te kunnen uitlenen. Dat zijn de maximaal zeven Inschrijvers die hebben voldaan aan alle (geschiktheid)eisen en voorwaarden en waarbij het resultaat van de verdere beoordeling op prijs en kwaliteit (zie hoofdstuk 6) heeft geleid tot plaats 1 t/m 7 op de ranglijst.
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79621000 Überlassung von Bürokräften, 79624000 Überlassung von Pflegepersonal, 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
Optionen
Beschreibung der Optionentweemaal een optie tot verlenging met 1 jaar
LosLOT-0002
TitelInhuur medisch personeel
Interne Kennung2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte