2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van houtige gewassen met uitzondering van bomen, voor aanplant op openbaar domein
Beschreibung: Dit bestek heeft betrekking op de levering van houtige gewassen (met uitzondering van bomen) ten behoeve van beplantingswerkzaamheden binnen het projectgebied van stad Antwerpen. De leverancier is verantwoordelijk voor het leveren van gezonde, goed gewortelde en soortechte houtige gewassen, conform de opgegeven soortenlijst en specificaties. De planten dienen te voldoen aan de geldende kwaliteitsnormen en te worden geleverd in eenheidsgrootte en conditie geschikt voor directe aanplant. Levering dient te gebeuren op de overeengekomen locatie en tijd, inclusief transport, verpakking en eventuele lossing.
Interne Kennung: GAC_2024_03235
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 03451000 Pflanzen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 03450000 Erzeugnisse von Forstbaumschulen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: GAC_2024_03235 - 1
Interne Kennung: 1