802742-2025 - Ergebnis
Tschechien – Computerserver – PřF/UPOL – Výpočetní server pro geografické a ekologické analýzy s možností dálkového přístupu II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPřF/UPOL – Výpočetní server pro geografické a ekologické analýzy s možností dálkového přístupu II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu výkonného výpočetního serveru určeného pro komplexní geografické a ekologické analýzy včetně zajištění softwarového vybavení a potřebných licencí pro vzdálený přístup více uživatelů dle podrobné technické specifikace uvedené v čl. 2 odst. 2.2. zadávací dokumentace, a to pro potřeby Katedry ekologie a životního prostředí Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci. Předmětem veřejné zakázky je vedle samotné dodávky také instalace, konfigurace, uvedení do provozu a otestování funkčnosti, poskytnutí základního zaškolení a zajištění záručního servisu.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48822000 Computerserver
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware), 32580000 Datenanlagen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungPřF/UPOL – Výpočetní server pro geografické a ekologické analýzy s možností dálkového přístupu II