See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering Achterhoekse gemeenten
Beschreibung: Het doel van de Aanbestedingsprocedure is het sluiten van de Overeenkomst met één Opdrachtnemer per gemeente voor een aansprakelijkheidsverzekering voor de Achterhoekse gemeenten Aalten, Bronckhorst, Doesburg, Doetinchem, Montferland, Oost Gelre, Oude IJsselstreek en Winterswijk .
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De AD hanteert de Europese openbare procedure. De AD heeft voor genoemde procedure gekozen, omdat er vanwege de beperkte concurrentie op het gebied van de opdracht relatief weinig Inschrijvers worden verwacht, op grond waarvan de AD de openbare procedure als de meest efficiënte en kostenbesparende procedure aanmerkt.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: C.1. Gemeente Aalten
Beschreibung: Het betreft een aansprakelijkheidsverzekering voor de gemeente.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: C.2. Gemeente Bronckhorst
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: C.3. Gemeente Doesburg
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: C.4. Gemeente Montferland
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: C.5. Gemeente oost Gelre
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: C.6. Gemeente Oude IJsselstreek
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: C.7. Gemeente Winterswijk
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: C.8. Gemeente Doetinchem
Interne Kennung: 8