802865-2025 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Pflegepersonal – Inhuur RAV
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur RAV
BeschreibungDe GGD Flevoland organiseert een Europese aanbesteding voor de selectie van meerdere Opdrachtnemers voor het leveren van tijdelijk personeel ten behoeve van het verrichten van diverse werkzaamheden voor de afdeling Regionale Ambulancevoorziening Flevoland en voor de Regio Gooi en Vechtstreek, ten behoeve van het onderdeel Regionale ambulancevoorziening Gooi en Vechtstreek. De GGD Flevoland zal als penvoerder optreden voor deze Europese Aanbesteding. Inschatting is dat de inhuur voornamelijk de functies Ambulanceverpleegkundigen en Ambulancechauffeurs zal betreffen. In wat mindere mate de inhuur van Verpleegkundige middencomplexe ambulancezorg en Chauffeur middencomplexe ambulancezorg en in zeer beperkte mate de inhuur van Uitgiftecentralist en Verpleegkundig centralist.
Interne Kennung2024/0243
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensHet doel van deze aanbestedingsprocedure is het contracteren van maximaal 5 (vijf) Opdrachtnemers die (gezamenlijk) de capaciteit en organisatie hebben om telkens tijdig geschikt tijdelijk personeel voor de in par. 2.1 genoemde functies, aan de beide RAV’s te kunnen uitlenen. Naast de in par. 2.1 genoemde functies kunnen Opdrachtgevers tevens andere functies voor de RAV’s uitvragen. Zowel Regio Gooi en Vechtstreek voor haar RAV als GGD Flevoland voor haar RAV zullen een raamovereenkomst sluiten met de 5 geselecteerde Opdrachtnemers.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79624000 Überlassung von Pflegepersonal
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79625000 Überlassung von medizinischem Personal
5. Los
LosLOT-0000
Titel1
Beschreibunget doel van deze aanbestedingsprocedure is het contracteren van maximaal 5 (vijf) Opdrachtnemers die (gezamenlijk) de capaciteit en organisatie hebben om telkens tijdig geschikt tijdelijk personeel voor de in par. 2.1 genoemde functies, aan de beide RAV’s te kunnen uitlenen. Naast de in par. 2.1 genoemde functies kunnen Opdrachtgevers tevens andere functies voor de RAV’s uitvragen. Zowel Regio Gooi en Vechtstreek voor haar RAV als GGD Flevoland voor haar RAV zullen een raamovereenkomst sluiten met de 5 geselecteerde Opdrachtnemers. Inschatting is dat de inhuur voornamelijk de functies Ambulanceverpleegkundigen en Ambulancechauffeurs zal betreffen. In wat mindere mate de inhuur van Verpleegkundige middencomplexe ambulancezorg en Chauffeur middencomplexe ambulancezorg en in zeer beperkte mate de inhuur van Uitgiftecentralist en Verpleegkundig centralist. Omvang is niet vooraf te bepalen
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenDe optie tot verlenging van de raamovereenkomst met tweemaal één jaar, voor Regio Gooi en Vechtstreek alsmede GGD Flevoland.
802865-2025 - Result
Netherlands – Supply services of nursing personnel – Inhuur RAV
Contract or concession award notice – light regime
Services
2. Procedure
Procedure
Title: Inhuur RAV
Internal identifier: 2024/0243
Type of procedure: Open
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 79624000 Supply services of nursing personnel
Additional classification (cpv): 79625000 Supply services of medical personnel
5. Lot
Lot: LOT-0000
Title: 1
Internal identifier: 1
Options: