2. Verfahren
Verfahren
Titel: AV-middelen gemeente Ommen
Beschreibung: De Opdracht betreft de levering en de bijbehorende dienstverlening van de benodigde Audiovisuele middelen voor de raadzaal van gemeente Ommen. Zie hiervoor het Beschrijvend document
Interne Kennung: 24.OM.107
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321300 Audiovisueller Bedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte, 50342000 Reparatur und Wartung von Audiogeräten, 51310000 Installation von Rundfunk-, Fernseh-, Audio- und Videogeräten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: AV-middelen
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De Overeenkomst gaat in op 1 december 2025 en heeft een initiële looptijd van 2 jaar. De Overeenkomst (opdrachtverstrekking) gaat in op 1 december 2025. Echter de initiële looptijd van 2 jaar start per 01-03-2026 (na afronding implementatie en in gebruik name). De Overeenkomst kan daarna nog zes (6) keer met een periode van 1 jaar verlengd worden.