80288-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Traktoren – Traktory
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelTraktory
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka jednoho (1) kusu nového „malého traktoru“ a jednoho (1) kusu nového „velkého“ traktoru s využitím hlavně do rostlinné výroby
Interne KennungŘ1189/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
LosLOT-0001
TitelČást 1_Malý traktor
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka jednoho (1) kusu nového „malého traktoru“ v výkonem 70-100kW.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky v případě, že dojde k naplnění důvodů pro odstoupení od smlouvy ze strany zadavatele z důvodu podstatného porušení smlouvy, a dále v případě, kdy by původní dodavatel zanikl či zemřel bez právního nástupce. Zadavatel v takovém případě uzavře smlouvu s dodavatelem, který se umístil jako další v pořadí.
LosLOT-0002
TitelČást 2_Velký traktor
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je dodávka jednoho (1) kusu nového „velkého traktoru“ v výkonem cca 300kW.