See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OIB.26 | Overeenkomst Integraal Onderhoud Divers Vastgoed
Beschreibung: Deze overeenkomst omvat het integraal onderhoud aan divers vastgoed. Integraal wil zeggen voor alle disciplines: Bouw, Elektrotechnische en Klimaat technische installaties, Transport en Valbeveiliging. Divers zijn het soort bouwwerken, de aanwezige bouwdelen, het gebruik van het bouwwerk en de diversiteit in uit te voeren werkzaamheden. Deze overeenkomst omvat alle bouwwerken die (eventueel tijdelijk) niet (meer) worden ingezet voor het bereiken van Rijksdoelen. De overeenkomst heeft betrekking op twee directies: Directie Vastgoedbeheer (hierna: VB) en Directie Gebieds- en Vastgoedontwikkeling (hierna: GVO), tezamen genoemd het Rijksvastgoedbedrijf. Het doel van de overeenkomst is het op afroep uitvoeren van diverse werkzaamheden voor bouwwerken van Utiliteitsbouwwerken, Verhuurwoningen, Pachtboerderijen en Plukze-woningen, die deel uit maken van deze overeenkomst. De werkzaamheden van de opdracht bestaan uit: • Het verhelpen van storingen; • Het uitvoeren van inventarisaties en inspecties op basis van de RVBBOEI-methodiek; • Het uitvoeren van Preventief Onderhoud en (wettelijke) verplichtingen ten behoeve van o.a. Bouwkundige, Elektrotechnische- en Klimaattechnische-, Transporttechnische Installaties en Valveiligheidsvoorzieningen van de bouwwerken die deel uit maken van deze overeenkomst. Deze werkzaamheden dienen zodanig te worden uitgevoerd dat de veiligheid en gezondheid voor alle personen in de betreffende bouwwerken geborgd worden en het Rijksvastgoedbedrijf aantoonbaar voldoet aan alle wettelijke kaders, zoals inspecties en keuringen van de installaties van de bouwwerken die deel uitmaken van deze overeenkomst. De scope van de opdracht bestaat in hoofdlijnen uit: De scope van de overeenkomst betreft het inventariseren middels de RVBBOEI-methodiek, inspecteren, het uitvoeren van wettelijke verplichtingen, het verhelpen van storingen en het uitvoeren van Bijkomende Werkzaamheden (BKW) aan alle bouwdelen in bouwwerken die deel uit maken van deze overeenkomst. Voor de exacte uitwerking van de scope wordt verwezen naar het Bestek. Voor de verdere uitwerking van de omvang wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: OIB.26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261920 Dachwartung, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: OIB.26.101 Noord
Beschreibung: Het perceel bestaat uit zowel woningen als utiliteitsbouwwerken. Regio: Friesland, Groningen, Noord-Holland, Flevoland, Drenthe, Overijssel, Utrecht. Voor verdere informatie wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad. Voor de omvang wordt verwezen naar paragraaf 2.1.3 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45261900 Dachreparatur und Dachwartung, 45440000 Anstrich- und Verglasungsarbeiten, 50700000 Reparatur und Wartung von Einrichtungen in Gebäuden
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De volgende vijf herzieningsclausules zijn van toepassing: 1. Verlenging looptijd, 2. Indexatie, 3. Veiligheidsladder 4. Mutaties van bouwwerken, bouwdelen en diensten. 5. Bijkomende werkzaamheden (BKW). Zie paragraaf 2.3 van de aanbestedingsleidraad voor verdere informatie.
Los: LOT-0002
Titel: OIB.26.102 Zuid
Beschreibung: Het perceel betreft zowel woningen als utiliteitsbouwwerken. Regio: Zuid-Holland, Gelderland, Zeeland, Noord-Brabant, Limburg. Voor verdere informatie wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad. Voor de omvang wordt verwezen naar paragraaf 2.1.3 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: OIB.26.103 Noord
Beschreibung: Het perceel betreft zowel woningen als utiliteitsbouwwerken. Regio: Friesland, Groningen, Noord-Holland, Flevoland, Drenthe, Overijssel, Gelderland. Voor verdere informatie wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad. Voor de omvang wordt verwezen naar paragraaf 2.1.3 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: OIB.26.104 Zuid
Beschreibung: Het perceel betreft zowel woningen als utiliteitsbouwwerken. Regio: Zuid-Holland, Zeeland, Utrecht, Noord-Brabant, Limburg. Voor verdere informatie wordt verwezen naar hoofdstuk 2 van de aanbestedingsleidraad. Voor de omvang wordt verwezen naar paragraaf 2.1.3 van de aanbestedingsleidraad.
Interne Kennung: 4