2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa węgla kamiennego dla 25 WOG
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej umowy jest węgiel kamienny - Kod CPV: 09111210-5 powinien spełniać następujące wymagania: - rodzaj - węgiel orzech - granulacja - w przedziale między 50 mm a 80mm - zawartość podziarna - do 10%
Interne Kennung: 09/PN/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: zastosowano art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Pzp z uwagi, że Wykonawca wyłoniony w poprzednim postępowaniu odstąpił od realizacji umowy, a przeprowadzenie postępowania w trybie przetargu nieograniczonego z terminem 30 - dniowym na składanie ofert może skutkować zagrożeniem w realizacji niniejszego zadania.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09111210 Steinkohle
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający, w oparciu o art. 441 Pzp skorzysta z prawa opcji w przypadku wystąpienia potrzeby zamówienia dodatkowego asortymentu w związku z przydzielonymi środkami finansowych na ten cel. Do zamówień objętych prawem opcji stosuje się postanowienia odnoszące się do zamówienia podstawowego. Zamawiający zastrzega sobie prawo do niewykorzystania całości bądź części zamówienia objętego prawem opcji, a Wykonawca oświadcza, że nie będzie z tego powodu wnosił żadnych roszczeń.