See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup oprogramowania wirtualizacyjnego wraz z wsparciem technicznym
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa oprogramowania wirtualizacyjnego wraz z wsparciem technicznym, którego wyszczególnienie ilościowe i asortymentowe określono w formularzu ofertowym stanowiącym załącznik nr 1 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej w treści: SWZ). Szczegółowe parametry przedmiotu zamówienia określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Wykonawca zobowiązany jest m. in. dostarczyć, wdrożyć, skonfigurować i uruchomić przedmiot zamówienia oraz przeprowadzić instruktaż wskazanych pracowników Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 808476-2025
Interne Kennung: DZP.281.103A.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001