See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż specjalistycznego wyposażenia IV kręgu Opery Nova w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia dla części I jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń mechanicznych sali prób scenicznych będącej jednocześnie salą kameralną Opery Nova w Bydgoszczy dla 485 widzów. Przedmiotem zamówienia dla części V/Va jest dostawa trybun składanych wraz z fotelami do sali prób scenicznych : dla sali prób scenicznych a) dwóch trybun składanych, b) 71 (69+2) foteli na mniejszą trybunę, c) 282 (276+6) foteli na trybunę główną, d) 140 (138+2) fotele na balkon.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32000000 Rundfunk- und Fernsehgeräte, Kommunikations- und Fernmeldeanlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I Mechanika sceny Opery Nova w Bydgoszczy
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa, montaż i uruchomienie urządzeń mechanicznych sali prób scenicznych będącej jednocześnie salą kameralną Opery Nova w Bydgoszczy dla 485 widzów
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Los: LOT-0002
Titel: Część V/Va Dostawa i montaż trybun składanych oraz foteli dla Sali kameralnej i kinowej: trybuny składane oraz fotele do sali prób scenicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa trybun składanych wraz z fotelami do sali prób scenicznych: dla sali prób scenicznych a) dwóch trybun składanych, b) 71 (69+2) foteli na mniejszą trybunę, c) 282 (276+6) foteli na trybunę główną, d) 140 (138+2) fotele na balkon
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte