See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamcontract leveren kleedkamerkasten
Beschreibung: Raamcontract leveren kleedkamerkasten
Interne Kennung: PPP13U-209/5019/2025/005
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Open garderobekasten interventiekledij brandweer
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van open garderobekasten voor brandweerinterventiekledij. De levering dient te gebeuren in één der brandweerposten van de zone (Asse, Dilbeek, Halle, Lennik, Londerzeel, Opwijk, Tollembeek (Pajottegem), Vilvoorde, Zaventem) of in het logistieke centrum van de zone (Liedekerke). Verwacht wordt dat voor dit perceel onmiddellijk na toewijzing van de opdracht een bestelling geplaatst zal worden van kledijlockers voor een 110-tal personen voor de uitrusting van de nieuwe brandweerpost Vilvoorde. Verwacht wordt dat in 2027 een bestelling geplaatst zal worden van garderobekasten voor een 90-tal personen voor de uitrusting van de nieuwe brandweerpost Londerzeel.
Interne Kennung: 2025/005_1
Los: LOT-0002
Titel: Kledijlockers voor ambulancierskledij
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van kledijlockers voor ambulancierskledij. De levering dient te gebeuren in één der brandweerposten van de zone (Asse, Dilbeek, Halle, Lennik, Londerzeel, Opwijk, Tollembeek (Pajottegem), Vilvoorde, Zaventem) of in het logistieke centrum van de zone (Liedekerke). Verwacht wordt dat voor dit perceel onmiddellijk na toewijzing van de opdracht een bestelling geplaatst zal worden van kledijlockers voor een 110-tal personen voor de uitrusting van de nieuwe brandweerpost Vilvoorde. Verwacht wordt dat in 2027 een bestelling geplaatst zal worden van kledijlockers voor een 90-tal personen voor de uitrusting van de nieuwe brandweerpost Londerzeel.
Interne Kennung: 2025/005_2
Los: LOT-0003
Titel: Kledijlockers voor dienstkledij
Beschreibung: Dit perceel omvat de levering van kledijlockers voor dienstkledij. De levering dient te gebeuren in één der brandweerposten van de zone (Asse, Dilbeek, Halle, Lennik, Londerzeel, Opwijk, Tollembeek (Pajottegem), Vilvoorde, Zaventem) of in het logistieke centrum van de zone (Liedekerke). Verwacht wordt dat voor dit perceel onmiddellijk na toewijzing van de opdracht een bestelling geplaatst zal worden van kledijlockers voor een 110-tal personen voor de uitrusting van de nieuwe brandweerpost Vilvoorde. Verwacht wordt dat in 2027 een bestelling geplaatst zal worden van kledijlockers voor een 90-tal personen voor de uitrusting van de nieuwe brandweerpost Londerzeel.
Interne Kennung: 2025/005_3