803040-2025 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen für medizinische Abfälle – „Usługa sukcesywnego odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych oraz dostawa plastikowych zamykanych pojemników na odpady medyczne w tym niebezpieczne przez okres 36 miesięcy”. Znak postępowania: DZP/44/2025
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Usługa sukcesywnego odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych oraz dostawa plastikowych zamykanych pojemników na odpady medyczne w tym niebezpieczne przez okres 36 miesięcy”. Znak postępowania: DZP/44/2025
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych oraz dostawa plastikowych zamykanych pojemników na odpady medyczne w tym niebezpieczne przez okres 36 miesięcy – licząc od dnia zawarcia umowy. a) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 1: Przedmiotem zamówienia jest usługa sukcesywnego odbioru, transportu i unieszkodliwiania odpadów medycznych z terenu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku w ilości 751 200kg. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Rozdziale III ust. 3.1. pkt a) SWZ oraz w Załączniku Nr 2.1 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy. b) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 zawarty jest w Rozdziale III ust. 3.1. pkt b) SWZ oraz w załączniku nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Vorherige Bekanntmachung588663-2025
Interne KennungDZP/44/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90524200 Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90524300 Beseitigung von biologischen Abfällen, 90520000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit radioaktiven, giftigen, medizinischen und gefährlichen Abfällen, 90524400 Einsammlung, Transport und Beseitigung von Krankenhausabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 34928480 Abfallcontainer und -körbe
5. Los
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2. Plastikowe zamykane pojemniki na odpady medyczne.
BeschreibungSzczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie części nr 2 zawarty jest w Rozdziale III ust. 3.1. pkt b) SWZ oraz w załączniku nr 2.2 do SWZ - Formularz asortymentowo - cenowy.
Interne KennungCzęść nr 2