2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i prowadzenie Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Porąbka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Porąbka oraz zagospodarowaniu odpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy (tzw. odpady „zielone”) zbieranych w PSZOK. Szczegółowy zakres oraz warunki realizacji określono w SWZ i opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: ZP.271.1.8.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511200 Einsammeln von Hausmüll
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na organizacji i prowadzeniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK) na terenie Gminy Porąbka oraz zagospodarowaniu odpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy (tzw. odpady „zielone”) zbieranych w PSZOK. Zamówienie obejmuje m.in. obsługę PSZOK, przyjmowanie odpadów komunalnych selektywnie zbieranych od mieszkańców, ich dalsze przekazywanie do zagospodarowania oraz odbiór i zagospodarowanie odpadów zielonych w szacunkowej ilości 570 Mg rocznie. Szczegółowy zakres oraz warunki realizacji określono w SWZ i opisie przedmiotu zamówienia
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje prawa opcji