See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji, usług serwisu i supportu oraz zakup dodatkowych licencji dla systemu EPM
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest odnowienie posiadanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego licencji, usług serwisu i supportu Wykonawcy oraz zakup dodatkowych nowych licencji dla systemu Cyberark EPM do zarządzania dostępem uprzywilejowanym na stacjach końcowych (komputerach i laptopach) - Endpoint Privilege Manager (dalej: System). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”) i Opisie przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ). UWAGA: Wskazane w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia – odnoszą się do opisu oprogramowania funkcjonującego w ramach dotychczasowej infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego oraz jej rozbudowy. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, a także normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne z opisywanym. Przez produkt równoważny dla wyspecyfikowanego przedmiotu zamówienia rozumie się produkt o parametrach i wymaganiach minimalnych wyszczególnionych (wymienionych) i określonych w szczegółowym zakresie, w OPZ.
Vorherige Bekanntmachung: 690295-2025
Interne Kennung: DZPU/66/DC/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 pkt 2) Pzp jeżeli zachodzi pilna potrzeba udzielenia zamówienia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest jest odnowienie posiadanych przez Bank Gospodarstwa Krajowego licencji, usług serwisu i supportu Wykonawcy oraz zakup dodatkowych nowych licencji dla systemu Cyberark EPM do zarządzania dostępem uprzywilejowanym na stacjach końcowych (komputerach i laptopach) - Endpoint Privilege Manager (dalej: System). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wykaz zadań, terminów oraz warunki realizacji przedmiotu zamówienia, płatności, etc. określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy (dalej: „PPU”) i Opisie przedmiotu Zamówienia (dalej: OPZ). UWAGA: Wskazane w niniejszej SWZ oraz załącznikach do SWZ: znaki towarowe, patenty i miejsce pochodzenia są uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia – odnoszą się do opisu oprogramowania funkcjonującego w ramach dotychczasowej infrastruktury teleinformatycznej Zamawiającego oraz jej rozbudowy. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Opisie Przedmiotu Zamówienia, użyte są znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródła lub szczególne procesy, a także normy, oceny techniczne, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne z opisywanym. 1) Zamówienie podstawowe obejmuje: dostawę (odnowienie) licencji wraz z pakietem suportowym producenta dla posiadanych 2900 (dwóch tysięcy dziewięćset) stacji roboczych z systemem operacyjnym Windows 10 oraz Windows 11, w tym na okres od 30.11.2025 r. do 29.11.2027 r. – 2700 (dwa tysiące siedemset) licencji oraz na okres 31.03.2026 r. do 29.11.2027 r. – 200 (dwieście) licencji. Termin realizacji – nie później niż do dnia wygaśnięcia posiadanych licencji z zachowaniem ciągłości serwisu i usług wsparcia producenta. Ponadto zamówienie podstawowe obejmuje usługę serwisu Systemu przez okres dwóch lat, tj. od 30.11.2025 r. do 29.11.2027 r.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72267000 Software-Wartung und -Reparatur
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opcja obejmuje: a) dostawę dodatkowych nowych licencji wraz z pakietem suportowym producenta dla 200 (dwustu) stacji z możliwością realizacji w częściach po 50 (pięćdziesiąt) licencji albo ich wielokrotności, ważnych w okresie 24 miesięcy od dnia protokolarnego potwierdzenia ich dostarczenia lub do końca trwania kontraktu; b) świadczenie usługi rozwoju Systemu w łącznym wymiarze do 120 (stu dwudziestu) roboczogodzin zlecanych przez Zamawiającego w częściach, sukcesywnie zgodnie z pojawiającymi się potrzebami, w minimalnym zakresie 8 (ośmiu) roboczogodzin w jedynym zamówieniu. Szczegółowe informacje dotyczące opcji, w tym zakres, termin skorzystania z tego uprawnienia przez Zamawiającego oraz zasady na jakich będzie się odbywała realizacja Opcji, zostały zawarte w OPZ oraz PPU.