2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa monitorów, zestawów komputerowych w ramach projektu pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie – wymiana stacji roboczych wykorzystywanych do obsługi systemów medycznych" (znak postępowania: COZL/DZP/AW/3411/PN-140/25)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów, zestawów komputerowych w ramach projektu pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie – wymiana stacji roboczych wykorzystywanych do obsługi systemów medycznych" Zamówienie zostało podzielone na 2 części: Część nr 1 - Komputery stacjonarne SFF, monitory, Część nr 2 - Komputery stacjonarne TOWER, monitory, Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot umowy: a) jest fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.), nieużywany, w pełni sprawny, bez wad, gotowy do użycia, b) jest oryginalnie pakowany przez producenta, c) nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2022 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 215) oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 21.12.2016r. w sprawie zasadniczych wymagań dotyczących ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2021r. poz. 1513) d) pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta
Vorherige Bekanntmachung: 681781-2025
Interne Kennung: COZL/DZP/AW/3411/PN-140/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Komputery stacjonarne SFF, monitory,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów, zestawów komputerowych w ramach projektu pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie – wymiana stacji roboczych wykorzystywanych do obsługi systemów medycznych" Część nr 1 - Komputery stacjonarne SFF, monitory, Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot umowy: a) jest fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.), nieużywany, w pełni sprawny, bez wad, gotowy do użycia, b) jest oryginalnie pakowany przez producenta, c) nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2022 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 215) oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 21.12.2016r. w sprawie zasadniczych wymagań dotyczących ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2021r. poz. 1513) d) pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Komputery stacjonarne TOWER, monitory,
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa monitorów, zestawów komputerowych w ramach projektu pn.: „Rozwój usług cyfrowych w Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej im. św. Jana z Dukli w Lublinie – wymiana stacji roboczych wykorzystywanych do obsługi systemów medycznych" Część nr 2 - Komputery stacjonarne TOWER, monitory, Wykonawca oświadcza, że dostarczony przedmiot umowy: a) jest fabrycznie nowy (wyprodukowany nie wcześniej niż w 2025 r.), nieużywany, w pełni sprawny, bez wad, gotowy do użycia, b) jest oryginalnie pakowany przez producenta, c) nie posiada wad fizycznych i prawnych oraz został wprowadzony do obrotu zgodnie z aktami prawnymi wdrażającymi Dyrektywy Nowego Podejścia co potwierdza oznaczenie CE, zgodnie z ustawą z dnia 24 listopada 2022 r. o systemie oceny zgodności (tekst jedn. Dz. U. z 2023 r. poz. 215) oraz rozporządzeniem Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 21.12.2016r. w sprawie zasadniczych wymagań dotyczących ograniczenia stosowania niektórych niebezpiecznych substancji w sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz.U. z 2021r. poz. 1513) d) pochodzi z autoryzowanego kanału dystrybucji producenta
Interne Kennung: Część 2