80322-2025 - Wettbewerb
Polen – Fahrgestelle mit Führerhaus – Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego 6x4 z przeznaczeniem do transportu drewna stosowego wraz z przyczepą
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa fabrycznie nowego samochodu ciężarowego 6x4 z przeznaczeniem do transportu drewna stosowego wraz z przyczepą
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa na rzecz Zakładu Transportu i Spedycji Lasów Państwowych w Giżycku fabrycznie nowego nieużywanego zestawu do transportu drewna stosowego i kłodowanego wyprodukowanego w 2025 r. Zestaw ma być nowoczesny, spełniający wszelkie aktualne normy techniczne i ekologiczne, zapewniając bezpieczny, wydajny i ekonomiczny transport drewna w różnych warunkach.
Interne Kennung: EF.270.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34139100 Fahrgestelle mit Führerhaus
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42414400 Auf Fahrzeugen montierte Kräne, 34223300 Anhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück