See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Tractoren
Beschreibung: De opdracht omvat de levering van drie tractoren verdeeld over drie percelen, er kan dus per perceel worden ingeschreven en elk perceel wordt afzonderlijk gegund. De tractoren dienen te worden geleverd op de locatie Oelenboom 10 te Gieten. Scope Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • De levering van de tractoren van één of meerdere percelen, inclusief het uit te voeren onderhoud gedurende 3 jaren vanaf leverdatum, waarvoor inschrijver heeft ingeschreven en als gegunde inschrijver is beoordeeld conform de aanbestedingsdocumenten. Buiten de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Het leveren van aan te koppelen werktuigen De opdracht omvat de levering van drie tractoren verdeeld over drie percelen, er kan dus per perceel worden ingeschreven en elk perceel wordt afzonderlijk gegund. De tractoren dienen te worden geleverd op de locatie Oelenboom 10 te Gieten. Scope Tot de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • De levering van de tractoren van één of meerdere percelen, inclusief het uit te voeren onderhoud gedurende 3 jaren vanaf leverdatum, waarvoor inschrijver heeft ingeschreven en als gegunde inschrijver is beoordeeld conform de aanbestedingsdocumenten. Buiten de scope van de opdracht behoren specifiek de volgende onderdelen: • Het leveren van aan te koppelen werktuigen
Interne Kennung: 2024-020961
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht omvat de levering van drie tractoren verdeeld over drie percelen, er kan dus per perceel worden ingeschreven en elk perceel wordt afzonderlijk gegund. De tractoren dienen te worden geleverd op de locatie Oelenboom 10 te Gieten.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Perceel 1 betreft de levering van een tractor ten behoeve van het maaien en onderhouden van bermen van gemeentelijke wegen en fietspaden en het onderhoud van sportvelden, conform het beschrevene in het programma van eisen Perceel 1 De levering van een tractor ten behoeve van het maaien en onderhouden van bermen van gemeentelijke wegen en fietspaden en het onderhoud van sportvelden, conform het beschrevene in het programma van eisen Perceel 1
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Perceel 2 betreft de levering van een tractor ten behoeve van het maaien en onderhouden van bermen van gemeentelijke wegen en fietspaden en het onderhoud van sportvelden, conform het beschrevene in het programma van eisen Perceel 2 De levering van een tractor ten behoeve van het maaien en onderhouden van bermen van gemeentelijke wegen en fietspaden en het onderhoud van sportvelden, conform het beschrevene in het programma van eisen Perceel 2
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Perceel 3 betreft de levering van een tractor ten behoeve van van het maaien en onderhouden van bermen van gemeentelijke wegen en fietspaden en conform het beschrevene in het programma van eisen Perceel 3 De levering van een tractor ten behoeve van van het maaien en onderhouden van bermen van gemeentelijke wegen en fietspaden en conform het beschrevene in het programma van eisen Perceel 3
Interne Kennung: 3
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 2024-020961
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 16700000 Tractoren
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 3