803253-2025 - Ergebnis
Tschechien – Technische Computerunterstützung – Obměna výpočetní techniky do serverovny
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen - Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelObměna výpočetní techniky do serverovny
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup produktů HW, včetně podpory HW a nákup prodloužení podpory pro související, již zakoupené SW licence. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v Příloze č. 1 ZD - „Obchodní podmínky“ (výše a dále též jen „Obchodní podmínky“ nebo „Smlouva“), především v technické specifikaci
Interne KennungHW
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237000 Teile und Zubehör für Computer
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup produktů HW, včetně podpory HW a nákup prodloužení podpory pro související, již zakoupené SW licence. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky, včetně technických podmínek v podrobnostech nezbytných pro zpracování nabídky, je uvedeno v Příloze č. 1 ZD - „Obchodní podmínky“ (výše a dále též jen „Obchodní podmínky“ nebo „Smlouva“), především v technické specifikaci.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30237200 Computerzubehör