803267-2025 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup systemu do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa typu SIEM (Security Information and Event Management)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup systemu do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa typu SIEM (Security Information and Event Management)
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup systemu do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa typu SIEM (Security Information and Event Management).
Vorherige Bekanntmachung544806-2025
Interne KennungBDG-WZP.261.9.2024.MH
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48730000 Sicherheitssoftwarepaket, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zakup systemu do zarządzania informacjami i zdarzeniami bezpieczeństwa typu SIEM (Security Information and Event Management). 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, w tym wymagania techniczne i funkcjonalne zostały opisane w Załączniku nr 6 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia - OPZ) oraz w Załączniku nr 8 do SWZ (Projektowane postanowienia umowy - PPU wraz z załącznikami).
Interne KennungBDG-WZP.261.4.2025.MH