2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i montaż 8 szt. bramek kontrolnych (skanujących) wykorzystujących technologię fal milimetrowych (MMW) na przejścia graniczne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i montaż 8 szt. bramek kontrolnych (skanujących) wykorzystujących technologię fal milimetrowych (MMW) na przejścia graniczne w Krościenku (1 szt.), Budomierzu (1 szt.), Korczowej (1 szt.), Malhowicach (1 szt.), Medyce (3 szt.) oraz Przemyśl-Mościska (1 szt.).
Vorherige Bekanntmachung: 661386-2025
Interne Kennung: OA-XVI.272.33.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001