See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu i oprogramowania w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa wraz z wdrożeniem sprzętu i oprogramowania oraz specjalistycznych szkoleń dla dwóch Administratorów. 2. Zadanie finansowane jest ze środków w ramach Projektu Cyberbezpieczny Samorząd realizowanego w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa.
Vorherige Bekanntmachung: 474059-2025
Interne Kennung: RI.272.10.2025.MD
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 80510000 Spezialausbildung, 31682520 Notabschaltungssysteme
5. Los
Los: LOT-0001