2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oprogramowania biurowego I (Zadanie nr 3)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia w Zadaniu nr 3 jest dostawa oprogramowania biurowego I w ilości 90 licencji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 2 do SWZ), zawiera minimalne parametry i wymagania techniczne, jakim ma odpowiadać oferowane oprogramowanie. Wewnętrzny identyfikator: WZPiFP-110-25 Zadanie nr 3 – Dostawa oprogramowania biurowego I w ilości 90 licencji
Vorherige Bekanntmachung: 622092-2025
Interne Kennung: WZPiFP-110-25 Dostawa oprogramowania biurowego I (Zadanie nr 3)
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa oprogramowania biurowego I
Interne Kennung: WZPiFP-110-25 Zadanie nr 3 – Dostawa oprogramowania biurowego I
Haupteinstufung (cpv): 48900000 Diverse Softwarepakete und Computersysteme
Menge: 90 Stück
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamówienie podstawowe: 90 licencji Zamówienie z prawem opcji: 70 licencji Szczegółowe informacje w zakresie sposobu realizacji prawa opcji określone zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy