See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RECEPČNÍ SLUŽBY
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou služby spojené s výkonem služby recepce a obsluhou bezpečnostních a komunikačních systémů v objektech zadavatele a další navazující služby, a to v rozsahu uvedeném v příloze č. 1 závazného návrhu smlouvy, který tvoří přílohu A této zadávací dokumentace. Služby budou poskytovány v objektech zadavatele na adrese Cvičebná 9, Praha 6 („objekt Cvičebná“) a Thákurova 8, 10, 12, Praha 6 („objekt Thákurova“) v režimu 24/7. Poskytování služeb bude zajištěno 1 pracovníkem dodavatele v objektu Cvičebná a 1 pracovníkem v objektu Thákurova.
Interne Kennung: D74/OR/0003/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79992000 Empfangsdienste
5. Los
Los: LOT-0001