See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi z zakresu telefonii komórkowej i mobilnego dostępu do Internetu wraz z dostawą fabrycznie nowych telefonów komórkowych i ładowarek
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi z zakresu telefonii komórkowej i mobilnego dostępu do Internetu wraz z dostawą fabrycznie nowych telefonów komórkowych i ładowarek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 11 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 421560-2025
Interne Kennung: 993200.271.107.2025-DPZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64212000 Mobiltelefondienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64210000 Fernsprech- und Datenübertragungsdienste, 72400000 Internetdienste, 32510000 Drahtloses Fernmeldesystem, 32250000 Mobilfunkgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji w następującym zakresie : 1. Telefony (20 szt. kategorii I, 80 szt. kategorii II, 100 szt. kategorii III oraz 800 szt. w kategorii IV) będą dostarczone sukcesywnie, w okresie realizacji zamówienia (w ramach prawa opcji), w terminie do 10 dni roboczych od daty zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. 2. Ładowarki (20 szt. kategorii I, 80 szt. kategorii II, 100 szt. kategorii III oraz 800 szt. w kategorii IV) będą dostarczone sukcesywnie, w okresie realizacji zamówienia (w ramach prawa opcji), w terminie do 10 dni roboczych od daty zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego. 3. Wykonawca w okresie realizacji zamówienia dostarczy sukcesywnie do Centrali Zamawiającego 1332 sztuk kart SIM, (1116 aktywacji głosowych, 171 aktywacji mobilnego Internetu oraz 45 aktywacji M2M), w terminie do 10 dni roboczych od dnia zgłoszenia zapotrzebowania przez Zamawiającego.