See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne wytwarzanie i dostawy składników umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej wykonanych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 września 2018 r. (Dz.U. z 2024 r., poz. 1040) – postępowanie I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy składników umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 27 września 2018 r. w sprawie umundurowania funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej (Dz. U. z 2024 r., poz. 1040) oraz dokumentacją techniczno-technologiczną do Centralnego Magazynu Mundurowego z/s w Rzepinie (woj. lubuskie) - w okresie 24 miesięcy.
Vorherige Bekanntmachung: 550493-2025
Interne Kennung: 0801-ILZ.260.11.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 98393000 Dienstleistungen in der Maßschneiderei
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Kurtki mundurowe, spodnie/spódnice i płaszcze
Beschreibung: Część I 1.Kurtka mundurowa męska w tym generalska 2500 szt. 2. Spodnie wyjściowe męskie w tym generalskie 2000 szt. 3. Płaszcz męski w tym generalski 40 szt. 4. Kurtka mundurowa damska w tym generalska 3000 szt. 5. Spodnie wyjściowe damskie w tym generalskie 1000 szt. 6. Spódnica wyjściowa w tym generalska 3000 szt. 7. Płaszcz damski w tym generalski 10 szt.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: 2. Rękawiczki
Beschreibung: Część II 1.Rękawiczki skórzane letnie 4000 szt. 2. Rękawiczki skórzane zimowe 4000 szt.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3. Paski
Beschreibung: Część III 1.Pasek skórzany 8000 szt.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4. Spodnie letnie i kombinezony
Beschreibung: Część IV 1.Kombinezon jednoczęściowy w kolorze szarozielonym 250 szt. 2. Spodnie służbowe letnie w kolorze szarozielonym 14000 szt.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5. Dystynkcje, emblematy i znaki imienne
Beschreibung: Część V 1.Dystynkcje na naramienniki do ubioru służbowego/polowego (ripstop) w kolorze szarozielonym 28 000 szt. 2. Dystynkcje na naramienniki do ubioru wyjściowego/reprezentacyjnego (gabardyna) w kolorze szarozielonym 20 000 szt. 3. Znak imienny metalowy 3 000 szt. 4. Znak imienny na tkaninie podszyty ostrą częścią taśmy samoszczepnej 6 000 szt. 5. Emblemat Krajowej Administracji Skarbowej – Służby Celno-Skarbowej 20 000 szt. 6. Emblemat Służby Celno-Skarbowej 20 000 szt. 7. Emblemat Służby Celno-Skarbowej - przewodników psów służbowych 600 szt. 8. Emblemat Służby Celno-Skarbowej - członków załóg jednostek pływających Krajowej Administracji Skarbowej 200 szt.
Interne Kennung: Część 5