See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: NU OOH - Obs De Velduil meubilair
Beschreibung: Het betreft hier een opdracht voor de levering van Meubilair en toebehoren ten behoeve van Stichting Openbaar Onderwijs Houten - locatie Obs De Veldkuil. Deze opdracht is gepubliceerd in het DAS OIG Meubilair PO.
Vorherige Bekanntmachung: 641721-2022
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39160000 Schulmöbel
5. Los
Los: LOT-0000