See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług polegających na zagospodarowaniu odpadów komunalnych z terenu Gminy Miejskiej Przemyśl, obejmujących: a)zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz odpadów zebranych selektywnie od właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi (nieruchomości zamieszkałych, mieszanych i niezamieszkałych) oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) - od mieszkańców, b)zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych z terenów gminnych (cmentarzy komunalnych, targowisk miejskich, szaletów miejskich, koszy ulicznych, koszy przystankowych, miejsc rekreacyjnych, dzikich wysypisk itp.) Łączna szacunkowa masa odpadów przewidzianych do zagospodarowania: 1) niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 w ilości do 12 800 Mg, 2)odpadów komunalnych zebranych selektywnie w ilości do 3 364,50 Mg. Przedmiot zamówienia został podzielony na 10 części (zadań).
Vorherige Bekanntmachung: 535298-2025
Interne Kennung: NA.261.1.5.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1
Beschreibung: 1.1. Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 11 950 Mg. 1.2. Zagospodarowanie niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01, z terenów gminnych, w ilości do 850 Mg.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów metali, odpadów z tworzyw sztucznych oraz odpadów opakowaniowych wielomateriałowych o kodach 15 01 02, 15 01 04, 15 01 06 i 20 01 99, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 1 315 Mg
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów w postaci zużytych opon o kodzie 16 01 03, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 34 Mg
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów wielkogabarytowych o kodzie 20 03 07, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 400 Mg
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5
Beschreibung: Zagospodarowanie odpadów w postaci gruzu i odpadów budowlanych o kodach 17 01 02, 17 01 03, 17 01 07, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 170 Mg
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zagospodarowanie wraz z transportem odpadów odzieży o kodzie 20 01 10 i tekstyliów o kodzie 20 01 11, objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi, w ilości do 21 Mg