2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mikrokoparki gąsienicowej z lawetą
Beschreibung: Zadanie pn.: Zakup mikrokoparki gąsienicowej z lawetą realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa mikrokoparki gąsienicowej z lawetą na potrzeby Zarządu Zlewni w Zamościu - Obiektu Hydrotechnicznego Nielisz, opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia i Wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 642288-2025
Interne Kennung: L.ROZ.2710.100.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43261000 Löffelbagger
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34223000 Anhänger und Sattelanhänger
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Zadanie realizowane jest w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej na lata 2025-2026 Przedmiotem zamówienia jest jednorazowa dostawa mikrokoparki gąsienicowej z lawetą na potrzeby Zarządu Zlewni w Zamościu - Obiektu Hydrotechnicznego Nielisz, opisanych w Opisie przedmiotu zamówienia i Wzorze umowy, stanowiących załączniki do SWZ.
Interne Kennung: Część 1.