See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. w podziale na 5 Zadań.
Beschreibung: 1. Przedmiotem Zamówienia są naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. na warunkach wskazanych w Specyfikacji Technicznej (dalej: ST) wraz z załącznikami od 1 do 36, stanowiącymi opis Przedmiotu Zamówienia i będącymi integralną częścią SWZ (załącznik nr 1 do SWZ), oraz we Wzorze Umowy (załącznik nr 2 do SWZ). 2. Zakres Przedmiotu Zamówienia został podzielony na 5 następujących części (Zadań) i został określony w pkt 4.3 SWZ oraz w ww. ST wraz z załącznikami. Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedno lub więcej Zadań, z zastrzeżeniem, że oferta musi zakresem obejmować całość każdego oferowanego Zadania. 3. Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, wymaga zatrudnienia, na podstawie umowy o pracę w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy (Dz. U. z 2025 r. poz. 277), przez Wykonawcę lub Podwykonawcę, wszystkich osób wykonujących czynności związane z wykonaniem konserwacji i napraw dźwigów osobowych, platform i schodów ruchomych w ramach Przedmiotu Zamówienia. Zasady weryfikacji przez Zamawiającego tego warunku oraz sankcje z tytułu niespełnienia tych wymagań określa Wzór Umowy. 4. Zamawiający informuje, że maksymalne kwoty przeznaczone na naprawy wraz z rozliczeniem części zamiennych, które będą wykorzystane do wykonania napraw w okresie realizacji Przedmiotu Zamówienia zostały określone w pkt 4.6 SWZ. 5. Naprawy objęte Przedmiotem Zamówienia będą realizowane i rozliczane zgodnie z faktycznym zapotrzebowaniem, do maksymalnych kwot określonych dla poszczególnych Zadań w pkt 4.6 SWZ, na warunkach określonych w ST, z uwzględnieniem ceny roboczogodziny określonej w Formularzu Oferty i cen części zamiennych określonych w załączonym do oferty Formularzu Cenowym – cenniku części zamiennych (wg. zał. 2b do SWZ). Naprawy z użyciem części zamiennych nie znajdujących się w Formularzu Cenowym rozliczane będą na podstawie wyceny naprawy sporządzonej przez Wykonawcę. Wycena zostanie sporządzona na podstawie podanej w Formularzu Oferty stawki jednej roboczogodziny przemnożonej przez liczbę roboczogodzin i powiększoną o wartość materiałów i części zużytych do naprawy. 6.Przedmiot Zamówienia zostanie zrealizowany zgodnie z dokumentacją postępowania, tj.: SWZ i jej załącznikami, w szczególności ST oraz Wzorem Umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 702211-2025
Interne Kennung: WP.25.00152.2025.S.P.AGOG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. - zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr 1) jest naprawa dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00152.2025.S.P.AGOG- zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. - zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr 2) jest naprawa dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00152.2025.S.P.AGOG - zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. - zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr 3) jest naprawa dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych oraz konserwacja schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00152.2025.S.P.AGOG - zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. - zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr 4) jest naprawa dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00152.2025.S.P.AGOG - zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Naprawy dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. - zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem Zamówienia (zadania nr 5) jest naprawa dźwigów osobowych, platform pionowych, chodników ruchomych i schodów ruchomych w obiektach Metra Warszawskiego Sp. z o.o. zgodnie z zakresem wskazanym w ST i jej załącznikach.
Interne Kennung: WP.25.00152.2025.S.P.AGOG - zadanie nr 5