2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Usługa ochrony osób, mienia i budynków na potrzeby PGW WP RZGW Wrocław” (8 części)
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa ochrony osób i mienia obiektów funkcjonujących na terenach RZGW we Wrocławiu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawierają Załączniki Nr 1.1 - 1.8 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 336491-2025
Interne Kennung: V.ROZ.2710.15.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: Część 4 - Monitoring wraz z ochroną i serwisem systemów na obiektach Zarządu Zlewni w Lwówku Śląskim.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla danej części zamówienia zawiera Załącznik Nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: część 4