2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komunální FVE – Obec Červená Voda
Beschreibung: Tato veřejná zakázka je zadávána formou Design & Build. Předmět veřejné zakázky je rozdělen na dvě fáze: • v rámci první fáze jsou předmětem služby spočívající ve vypracování statického posudku, PBŘ a příslušných stupňů projektové dokumentace, za účelem vybudování FVE na 2 budovách ve vlastnictví zadavatele. • Předmětem druhé fáze veřejné zakázky jsou dodávky, tj. následná realizace projektovaných prací, a to instalace FVE a jejich uvedení do provozu včetně potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení díla včetně související inženýrské činnosti a revizní činnosti.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001