See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej, świadczenia usługi dystrybucji oraz odbioru i rozliczania energii wprowadzonej do sieci OSD na zasadach net-metering w okresie od 01.01.2026 do 31.12.2026
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest zakup energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego oraz jednostek organizacyjnych Zamawiającego: 1) dostawa codzienna energii elektrycznej o napięciu znamionowym sieci 230/400 V o częstotliwości 50 Hz. 2) szacunkowa ilość dostarczanej energii do obiektów i budynków: 957 711 kWh 3) szacunkowa ilość zamawianej energii podana w Załączniku nr 4 do SWZ ma charakter jedynie orientacyjny, służący do porównania ofert i w żadnym wypadku nie stanowi ze strony Zamawiającego zobowiązania do zakupu energii w podanej ilości. Wykonawcy nie będzie przysługiwało jakiekolwiek roszczenie z tytułu niepobrania przez Zamawiającego przewidywanej maksymalnej ilości energii.
Vorherige Bekanntmachung: 680384-2025
Interne Kennung: ZG.BO.271.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zamawiający na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy pzp, wyznacza termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w art. 138 ust. 1 z uwagi na fakt, iż składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust.1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität