2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY PORĄBKA W ROKU 2026
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie całego strumienia odpadów komunalnych, z wyłączeniem odpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele przystąpili do gminnego systemu gospodarowania odpadami, nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych, a także domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe – zlokalizowanych na terenie Gminy Porąbka. Szacunkowa ilość odpadów w ciągu 12 miesięcy około: 4141 Mg. Odebrane odpady będą przekazywane do instalacji wskazanej w SWZ – Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, zgodnie z porozumieniem międzygminnym. Zakres zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. Propozycję terminów świadczenia usług w 2026 r. zawiera Harmonogram odbioru odpadów stanowiący załącznik nr 2 do SWZ. Wewnętrzny identyfikator: ZP.271.1.9.2025
Vorherige Bekanntmachung: 587233-2025
Interne Kennung: ZP.271.1.9.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór odpadów komunalnych z terenu Gminy Porąbka w roku 2026
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest usługa polegająca na odbiorze i transporcie całego strumienia odpadów komunalnych, z wyłączeniem odpadów stanowiących części roślin pochodzących z pielęgnacji terenów zielonych, ogrodów, parków i cmentarzy, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, nieruchomości niezamieszkałych, których właściciele przystąpili do gminnego systemu gospodarowania odpadami, nieruchomości w części zamieszkałych i w części niezamieszkałych, a także domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe – zlokalizowanych na terenie Gminy Porąbka. Szacunkowa ilość odpadów w ciągu 12 miesięcy: około 4 141 Mg. Odebrane odpady będą przekazywane do instalacji wskazanej w SWZ – Zakładu Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej, zgodnie z porozumieniem międzygminnym. Zakres zamówienia został szczegółowo opisany w załączniku nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia, a propozycję terminów świadczenia usług w 2026 roku zawiera Harmonogram odbioru odpadów stanowiący załącznik nr 2 do SWZ.