2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inteligentní autobusové zastávky v Přerově
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace technologií pro inteligentní zastávky MHD na území města Přerov a jeho místních částí. Součástí instalace inteligentních zastávek MHD je i vybudování nových přípojek NN ze stávajících rozvodů veřejného osvětlení. Stávající zastávkové označníky budou demontovány a nahrazeny novými moderními „inteligentními“ označníky s LED grafickým informačním panelem. Nové označníky budou vybaveny akumulátorem pro dobíjení z rozvodu veřejného osvětlení.
Interne Kennung: N006/25/V00038415
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Dle zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48813000 Passagierinformationssystem
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31600000 Elektrische Ausrüstung, 35261000 Informationstafeln, 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si nevyhrazuje změny závazků ze smlouvy podle § 100 zákona.