2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup 2 szt. lekkich samochodów operacyjnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. lekkich samochodów operacyjnych z podziałem zamówienia na 2 części. Cześć A - zakup 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego typu SUV, Cześć B - zakup 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego typu crossover. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący Załączniki nr 1A i 1B do SWZ. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Vorherige Bekanntmachung: 426583-2025
Interne Kennung: PL.2370.2.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34110000 Personenkraftwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A zamówienia: zakup 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego typu SUV
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. lekkich samochodów operacyjnych dla KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opisy przedmiotu zamówienia – dla wszystkich części zamówienia. Część A zamówienia - zakup 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego typu SUV. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia. b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami. c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne Kennung: PL.2370.2.2025 Część A
Los: LOT-0002
Titel: Część B zamówienia: zakup 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego typu crossover
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup 2 szt. lekkich samochodów operacyjnych dla KP PSP w Nowym Dworze Mazowieckim zgodnie z wymaganiami załącznika nr 1 do SWZ – opisy przedmiotu zamówienia – dla wszystkich części zamówienia. Część B zamówienia - zakup 1 szt. lekkiego samochodu operacyjnego typu crossover. Przedmiot zamówienia winien spełniać następujące wymagania: a) odpowiadać wszystkim cechom określonym w specyfikacji warunków zamówienia, b) być nowy i zgodny z obowiązującymi normami, c) posiadać komplet dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej.
Interne Kennung: PL.2370.2.2025 Część B