2. Verfahren
Verfahren
Titel: Basisdata goederenvervoermodellen 2025 - 2028
Beschreibung: Het CBS heeft de wettelijke taak om betrouwbare statistische informatie te leveren en is daarin onafhankelijk. Daarmee neemt het in deze dynamische omgeving een unieke positie in. Het CBS is open over zijn activiteiten, de resultaten daarvan en de gebruikte methoden. Het CBS heeft de wettelijke taak tot het verrichten van statistisch onderzoek ten behoeve van praktijk, beleid en wetenschap en het openbaar maken van de op grond van zodanig onderzoek samengestelde statistieken. Het CBS stelt samen de statistische gegevens over de Nederlandse mobiliteit, waaronder mobiliteit, personenvervoer, goederenvervoer, verkeersongevallen en de slachtoffers daarvan, tot zijn werkprogramma. Er is geen andere onafhankelijke organisatie in Nederland of erbuiten, die op dezelfde manier de gegevens over Nederland kan verzamelen. 1
Interne Kennung: 31202971
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het CBS heeft de wettelijke taak om betrouwbare statistische informatie te leveren en is daarin onafhankelijk. Daarmee neemt het in deze dynamische omgeving een unieke positie in. Het CBS is open over zijn activiteiten, de resultaten daarvan en de gebruikte methoden. Het CBS heeft de wettelijke taak tot het verrichten van statistisch onderzoek ten behoeve van praktijk, beleid en wetenschap en het openbaar maken van de op grond van zodanig onderzoek samengestelde statistieken. Het CBS stelt samen de statistische gegevens over de Nederlandse mobiliteit, waaronder mobiliteit, personenvervoer, goederenvervoer, verkeersongevallen en de slachtoffers daarvan, tot zijn werkprogramma. Er is geen andere onafhankelijke organisatie in Nederland of erbuiten, die op dezelfde manier de gegevens over Nederland kan verzamelen. 1450000
Interne Kennung: 1