See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP.382-38_25 Dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu
Beschreibung: ZP.382-38_25 Dostawa sprzętu informatycznego na potrzeby Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu zamówienie podzielone na 11 czesci szczegółowo opisane w załączniku nr 2a do 2k do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pracownia optyczna
Beschreibung: Załącznik nr 2 a Opis Przedmiotu Zamówienia Pracownia optyczna
Los: LOT-0002
Titel: Pracownia sieciowa
Beschreibung: Załącznik nr 2 b Opis Przedmiotu Zamówienia Pracownia sieciowa
Los: LOT-0003
Titel: Monitor interaktywny
Beschreibung: Załącznik nr 2 c Opis Przedmiotu Zamówienia Monitor interaktywny
Haupteinstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
Los: LOT-0004
Titel: UTM
Beschreibung: Załącznik nr 2 d Opis Przedmiotu Zamówienia utm
Haupteinstufung (cpv): 32413100 Router für Netzwerke
Los: LOT-0005
Titel: Komputery stacjonarne biurowe
Beschreibung: Załącznik nr 2 e Opis Przedmiotu Zamówienia Komputery stacjonarne biurowe
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Los: LOT-0006
Titel: Komputery przenośne
Beschreibung: Załącznik nr 2 f Opis Przedmiotu Zamówienia Komputery przenośne
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0007
Titel: Komputery AIO
Beschreibung: Załącznik nr 2 g Opis Przedmiotu Zamówienia Komputery All In One
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Los: LOT-0008
Titel: Dostawa Platformy wirtualizacyjnej
Beschreibung: Załącznik nr 2h Dostawa Platformy wirtualizacyjnej
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Los: LOT-0009
Titel: Drobny sprzęt informatyczny i peryferia
Beschreibung: Załącznik nr 2 i_drobny sprzęt informatyczny i peryferia
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0010
Titel: Sprzęt sieciowy
Beschreibung: Załącznik nr 2j sprzęt sieciowy
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Los: LOT-0011
Titel: Komputery graficzne
Beschreibung: Załącznik 2 k komputery graficzne
Haupteinstufung (cpv): 30211000 Zentralrechner