804269-2025 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Weryfikacja dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi oraz opracowanie rozliczenia rzeczowo-finansowego w ramach realizacji zadania: „Budowa bomboskładu”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWeryfikacja dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi oraz opracowanie rozliczenia rzeczowo-finansowego w ramach realizacji zadania: „Budowa bomboskładu”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest weryfikacja dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej, sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi oraz opracowanie rozliczenia rzeczowo-finansowego w ramach realizacji zadania "Budowa bomboskładu" na terenie kompleksu wojskowego Poznań-Krzesiny. 2.Przedmiot Zamówienia będzie przebiegać w wyodrębnionych Etapach: 1) Etap I - obejmuje weryfikację prawidłowości i kompletności dokumentacji projektowej budowlanej, wykonanej w ramach Etapu I Umowy z Generalnym Wykonawcą, zwanym dalej „GW”; 2) Etap II - obejmuje weryfikację prawidłowości i kompletności dokumentacji projektowej wykonawczej, kosztorysowej, STWiOR, innych niezbędnych opracowań i decyzji, wykonanych w ramach Etapu II Umowy z GW; 3) Etap III - obejmuje sprawowanie kompleksowego nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlano-montażowymi; 4) Etap IV - obejmuje rozliczenie rzeczowo-finansowe zadania, w trakcie prowadzenia robót, jak i po ich ukończeniu przez GW oraz inne podmioty realizujące roboty, usługi lub dostawy, w tym opracowanie dokumentacji niezbędnej do przeprowadzenia inspekcji formalnego odbioru – JFAI. 3.Szczegółowy zakres prac i obowiązków objętych niniejszym zamówieniem oraz etapy, zostały określone w Projektowanych Postanowieniach Umowy, stanowiących załącznik nr 3 do SWZ oraz dokumentacji referencyjnej, której wykaz stanowi załącznik nr 4 do SWZ. Dokumentacja referencyjna zostanie przekazana Wykonawcom zaproszonym do składania ofert.
Interne KennungNCB/5/2025
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
5. Los
LosLOT-0001