2. Verfahren
Verfahren
Titel: Gemeente Montfoort - Onkruidbestrijding beplantingen
Beschreibung: Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. het onkruidvrij maken van beplantingen en boomspiegels; b. het ruimen van zwerfafval in plantvakken en boomspiegels; c. het toepassen van tijdelijke verkeersmaatregelen. -
Interne Kennung: IBMN-2025-MON-AH-001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: - -
Interne Kennung: 1