See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumi”.
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo- gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumi”. 2) Przedmiot dostawy musi być fabrycznie nowy, rok produkcji min. 2024. 3) Wszystkie wymagane dokumenty niezbędne do rejestracji pojazdu, jako samochodu specjalnego pożarniczego dostarczone muszą być Zamawiającemu najpóźniej w dniu przekazania przedmiotu umowy. 4) Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia wraz z pojazdem instrukcji obsługi pojazdu, urządzeń i sprzętu zamontowanego w pojeździe w języku polskim. 5) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik A do SWZ, b) Wzór umowy – załącznik nr 9 do SWZ.
Interne Kennung: ZP.271.20.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: „Dostawa fabrycznie nowego średniego samochodu ratowniczo gaśniczego z napędem 4x4 dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Rumi”.
Beschreibung: Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy zostały zamieszczone w załącznikach: a) Opis przedmiotu zamówienia – załącznik A do SWZ, b) Wzór umowy – załącznik nr 9 do SWZ.