2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanbesteding installaties N+V Het Martin Buber
Beschreibung: Het werk bestaat uit het leveren, monteren en bedrijfsvaardig opleveren van de sanitaire, werktuigbouwkundige en elektrotechnische installaties. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Op deze aanbesteding is van toepassing het ARW 2016
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45350000 Maschinentechnische Installationen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1