2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup usług wsparcia technicznego dla oprogramowania ORACLE do dnia 31.10.2028 r. oraz licencji na okres 36 miesięcy
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa Zakup usług wsparcia technicznego dla oprogramowania ORACLE do dnia 31.10.2028 r. oraz licencji na okres 36 miesięcy. 2. Zamówienie zostało podzielone na zamówienie podstawowe i zamówienie opcjonalne: 2.1. Zamówienie podstawowe: zapewnienie przez Wykonawcę Wsparcia Technicznego dla posiadanego przez Zamawiającego Oprogramowania - w ilościach i okresach wynikających z Tabeli 1 OPZ oraz realizacja zobowiązań Wykonawcy zawartych w OPZ 2.2. Zamówienie podstawowe: dostawa Oprogramowania, wskazanego w Tabeli nr 2 OPZ wraz z zapewnieniem Wsparcia Technicznego na okres 36 miesięcy od dnia dostawy, 2.3. Prawo opcji: zapewnienie przez Wykonawcę w ramach opcji możliwości zakupu przez Zamawiającego Oprogramowania wskazanego w Tabeli nr 3 OPZ oraz zgodnie z warunkami opisanymi w § 7 Umowy oraz OPZ. 3. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w rozdziale II SWZ – Opis przedmiotu zamówienia. 4. Zamawiający w myśl art. 139 ustawy Pzp przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert, tj. najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 5. Zamawiający jest administratorem danych osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE dalej „RODO”. 6. Wykonawca składa ofertę za pośrednictwem Platformy eZamówienia Urzędu Zamówień Publicznych - https://ezamowienia.gov.pl/pl/. 7. Zamawiający zastrzega, iż zgodnie z art. 257 ustawy Pzp, może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, nie zostaną mu przyznane, jednocześnie Zamawiający zastrzega możliwość unieważnienia postępowania na tej podstawie w sytuacji kiedy rozliczenie umowy w zakresie wskazanym „Tabela nr 1 – Usługi wsparcia technicznego” oraz „Tabela nr 2 – Dostawa nowego Oprogramowania” Opisu przedmiotu zamówienia nie będzie możliwie w roku 2025 8. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej, według wymagań ściśle określonych w SWZ. 9. Zamawiający nie udzieli zamówienia jeśli zachodzą okoliczności, o których mowa w art. 5k Rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dot. środków organizacyjnych w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (DZ. Urz. UE nr L 229/1 z 31.7.2014) oraz wykluczy Wykonawcę w przypadku zaistnienia co najmniej jednej z przesłanek wykluczenia określonych w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz.U. z 2025 r. poz. 514) – w celu potwierdzenia braku postaw do wykluczenia należy złożyć wraz z ofertą oświadczenie stanowiące załącznik nr 7 do Formularza oferty. 9. Zamówienie należy zrealizować w poniżej wskazanych terminach: - w zakresie, o którym mowa w pkt. 2.1 w terminie umożliwiającym zachowanie ciągłości wsparcia, jednak nie później niż w ciągu 3 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy (a jeśli aktualne wsparcie dla Oprogramowania wygasa wcześniej, to niezwłocznie po zawarciu Umowy). - w zakresie, o którym mowa w pkt. 2.2 w terminie do 10 Dni Roboczych od dnia zawarcia Umowy. - w zakresie, o którym mowa w pkt. 2.3 w terminie do 16 Dni Roboczych od dnia przekazania przez Zamawiającego drogą elektroniczną na wskazany w Umowie adres email Wykonawcy Zlecenia. - Zakup usług wsparcia technicznego dla oprogramowania ORACLE do dnia 31.10.2028 r. w przypadku posiadanych licencji. - Wsparcie do nowo nabywanych licencji 36 miesięcy. 10. Zamawiający, w przypadku zaoferowania rozwiązania równoważnego, żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, na potwierdzenie spełniania kryteriów równoważności oprogramowania, określonych w Rozdziale II SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia. Jeżeli Wykonawca nie złoży przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe będą niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie. Postanowienia pkt 3 powyżej nie stosuje się, jeżeli przedmiotowy środek dowodowy służy potwierdzeniu zgodności z cechami lub kryteriami określonymi w opisie kryteriów oceny ofert lub gdy pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. Zamawiający może żądać od Wykonawców wyjaśnień dotyczących treści przedmiotowych środków dowodowych.
Vorherige Bekanntmachung: 699630-2025
Interne Kennung: COI-ZAK.262.41.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48610000 Datenbanksysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: zgodnie z OPZ
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Prawo opcji: zapewnienie przez Wykonawcę w ramach opcji możliwości zakupu przez Zamawiającego Oprogramowania wskazanego w Tabeli nr 3 OPZ oraz zgodnie z warunkami opisanymi w § 7 Umowy oraz OPZ